Beach Cleaner Robot

Solarino plaj temizleyici robot, SolarinoATV’nin belirli bir kombinasyonu ve çalışan birimlerinden biri: ilk çevredostu, hem ıslak hem kumlu toprakta hareket edebilen uzaktan kumandalı plaj temizleme robotu, cöp ve diğer yabancı maddeleri kaldırabiliyor. Plaj temizleyci robbotumuz hakkında daha fazla bilgi edinebilmek içib broşürümüzü inceleyebilirsiniz.

Enerji Sistemi(3h özerklik)
İki12V-200Ah mühürlü kurşunasit şarj edilebilir piller tüm sistemi 4800W’a çıkartıyor.Bu çözüm sayesinde bakım gerektirmiyor vedüşük çevresel çözüm sağlamak için sızıntı geçirmiyor.Çalışma ünite üzerinde bulunan arka yüksek verimli güneş paneli, ECU içinyeterli enerjiyi sağlar; ayrıca sistemdeki pilleri yeniden şarj etmesi için tasarlanmıştır.

Mekanik
Alt takımlardaki yapı ve parçası sadece boya ile değil; tamamen paslanmaz çelik ve alüminyumun ikisini de kullanarak korunuyor. Titreşimli mekanikelek, sessiz, sağlam ve hassastır; çalışma parametreleri tamamen konfigüre edilebilir.

Boyutlar
Patentli Sistem olan Büyük Titreşimli Elek(1300 mm) sayesinde, herhangi bir sorunolmadan, plaj şemsiyeleri ve sandalyeler arasında hızlı ve güvenilir temizlik operasyonları yapabilmesini sağlıyor. Çalışma birimi:1300 mmx 1000mmx900mm; Solarino ATV’yebağlıyken, tüm boyutlar:1300mm x 2200 mm x 1000mm.

Tam Elektrikli Sistem 
Solarino®tamamenelektrikli olarak kumanda edilirveiçten yanmalımotor ya da hidrolik sistemleri kullanmaz. Çöpboşaltmaişlemleriniyürütmek içinaynıözelliklere sahipbaşkabir 10.000Nelektrikli lineer aktüatör kullanılıyor. Arkaekleminde bulunan 10.000Nlineer aktüatör, araziprofiline bağlı olarakçalışanbirimyüksekliğini değiştirmekiçin kullanılır.

Kendini boşaltan çöp sistemi, normal işlemler sırasında insan eforunu ve stresini azaltarak daha konforlu çalışmasını sağlıyor. Hatta, çok fazla plaj temizleyen makineler ile herzaman arazi değişikliklerinde yada eğimlerde durdurup manüel olarak değiştirmeniz gerekiyor. Bunun nedeni; genel temizleme makine tırmandığında mekanik elek kumlu zemine batıyor. ve böylece operatör çalışma derinliğideğerini manüel oalrak azaltmak durumunda kalıyor. Aynı durum makine aşağı zemine doğru indiğinde de ortaya çıkıyor, bu sefer de operatörün çalışma derinlik değerini artırması gerekiyor. Solarino®Plajtemizleyi ile, bu sorunun üstesinden gelmek için radyyo vericisi kullanarak ve herhangi bir çaba harcamadan uzaktan otomatik olarak ayarlanabilir.

Emniyet ve Güvenlik
Plaj temizlenmesi sürecinde çıkan engelleri ve büyük nesneleri tespit etmek için gelişmiş sonar sistemini kullanabilirsiniz. Herhangi bir çarpışma olasılığı tespit edildiğinde motor anında duracaktır. Aynı şekilde makine suya çok fazla yaklaştığında da duracaktır. İzinsizkullanımını önlemek için kişiselerişim tuşu mantar düğmesinebloke ederekkullanın.

Ağırlık ve Yük
Temizleme kitinin ağırlığı yaklaşık 500 Kg ve maksimum yükü 350 Kg. Ağır uygulamalar için sugeçirmez ve 6000 Kg çekme gücüne sahip. Makinenin şemsiye, plaj sandalyesi ya da şişme bot gibi istediğinizi kaldırmasını sağlayabilirsiniz.

Radyo Sinyal
Kolay kullanımı sayesinde, mekanik eleği ON / OFF ‘a geçirmenizi sağlar. Joystick'i kullanarak, makineyi hassas bir şekilde tüm yönlere ve uzun mesafede (150 metreye kadar) hareket etmesini sağlar.

Ekstra Araçlar
Tüm ihtiyaçlarınız için eksiksiz birçözümdür: Bumakine tüm algler ve çöpleri almak için, ön tarafında bulunan özel bir tırmıkla birlikte geliyor. Ayrıca,ağır yükleri daha kolay taşımak için bir tekerlekli römork eklemenizi sağlıyor. Reklamlarınızı ve aktiviteleriniz hakkındaki bilgileri plajda çalıp, duyurmanızı sağlamak için hoparlörü kullanabilirsiniz

Mevcut plaj temizleyici operasyonlarındaki bir başka rahatsız edici problem, kumlu zemine batmasını önlemek için her zaman eleği kaldırmanız gerekiyor. Solarino Play Temizleyicsini otomatik olarak, her komut aldığında, çalışan birimi yukarı-aşağı kaldırması için özelleştirebilirsiniz. Kum temizleyicisinin manuel boşaltma sistemi var. Makine çok fazla çöp ile yüklüyse, bu yöntem sepeti çıkarıp topladığı malzemeyi boşaltmanız için önemli bir çaba gerektirecek. Çözümümüz sayesinde Sepet doluolduğunda SolarinoPlaj Temizleyicisini istediğiniz yerde yükünü boşaltmasını kolayca sağlayabilirsiniz ve otomatik tahliyerutini harekete geçirebilirsiniz.

Detaylı Bilgi